Warezownia.pl > Familijny, fantasy, Przygodowy > Podróż na Tajemniczą Wyspę

Podróż na Tajemniczą Wyspę


czas trwania: 1 godz. 34 min.
gatunek: Familijny, Fantasy, Przygodowy
premiera: 17 lutego 2012 (Polska) 19 stycznia 2012 (Świat)
produkcja: USA
reżyseria: Brad Peyton
scenariusz: Brian Gunn, Mark Gunn

Podróż na Tajemniczą Wyspę online to zrealizowany w koncepcji 3D familijny obraz dla całej rodziny. W ostatnim miesiącu niewiele produkcji, które skierowane są bezpośrednio dla młodych ludzi. Ten film zdecydowanie nadrabia zaległości. Sean Anderson (Josh Hutcherson) przed laty stracił dziadka w katastrofie statku. Od kilku lat nie dostał od niego żadnego znaku życia ale pełen nadziei Sean pewnego dnia odbiera tajemniczy, zakodowany sygnał. Jak podejrzewa, wysyła go jego dziadek z wyspy, której nie ma na mapie. Rozentuzjazmowany chłopiec postanawia wyruszyć w podróż w celu odnalezienia ukochanego dziadka. Jego ojczym Hank (Dwayne Johnson) na początku nie dowierza mu, gdy chłopiec opowiada mu o sygnale. Po pewnym jednak czasie i naleganiach chłopca jego rodzina nie pozostaje obojętna i do wyprawy dołączają się najbliże Seanowi osoby. Wyruszają na tajemniczą wyspę z trudną ekspedycją sprawdzenia sygnałów. Gdy docierają na miejsce, jesteśmy widzami bardzo bujnego krajobrazu, który tworzą rozmaite rośliny, drzewa oraz stworzenia, ktrych wczesniej nie widziano. Olbrzymie góry złota, wulkany, niezliczone wodospady oraz setki tajemnic sprawiają, że integrujemy się z widzami i uczestniczymy razem z nimi w tej ekspedycji i poszukujemy dziadka oraz innych mieszkańców pięknej, lecz niebezpiecznej wyspy.

Film „Podróż na Tajemniczą Wyspę” do pobrania to świetne widowisko dla oczu oraz wyobraźni. Wiele elementów, które tworzą krajobraz pomaga nam przenieść się do tego miejsca razem z bohaterami filmu.


Tagi: , , , , , , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

One Response to “Podróż na Tajemniczą Wyspę”

  1. film-online pisze:

    Widziałam po zwiastunie że film może być fajny :P Licze ze tak będzie bo jak zdecyduje sie na obejrzenie to mi szkoda bedzie czasu zmarnowanego xD mój czas jest bardzo cenny xDDD